Głównej zawartości

Powrót do listy wydarzeń

W dniu 02.06.2016 r. na zaproszenie Organizatorów uczestniczyłem w XXIII Międzynarodowej Konferencji Kardiologicznej (foto 1).

W sesji plenarnej wygłosiłem referat: Telekonsultacje w medycynie – wciąż niewykorzystane możliwości.

Zobacz program w formacie PDF

Sesja plenarna, której przewodniczyli profesorowie: Maciej Misiołek, Lech Poloński, Jan Zejda (foto 2), zgromadziła wiele zainteresowanych osób. Na widowni byli też, i zabierali głos w dyskusji, posłowie Beata Małecka-Libera i Andrzej Sośnierz (foto 3, 4).

Konferencja odbywała się w dużym kompleksie „Multikino” jednocześnie w 5 salach. Wydarzeniu towarzyszyły liczne stoiska i wystawy sprzętu medycznego oraz serwisy kawowe. Świetnie zorganizowano centralne przekazywanie prezentacji – pomieszczenie w którym można było sprawdzić działanie i ewentualnie przekonwertować prezentację do właściwego formatu. Prezentacje pojawiały się automatycznie w odpowiedniej sali. Prelegenci mieli podgląd prezentacji na małych monitorach w pulpicie. Na licznych monitorach na terenie całego obiektu wyświetlane były informacje o aktualnie wygłaszanych referatach i komunikaty organizacyjne. Na zakończenie dnia było miłe spotkanie „Zabrzańska Majówka” w „Śląskim Rancho” w Zabrzu.

Foto 5: prof. Marian Zębala, dr Andrzej Horoch. Foto 6: prof. Mariusz Gąsior, poseł Andrzej Sośnierz.


dr Andrzej Horoch