Głównej zawartości

banner ramkowy szczepimysie

Szczepienia przeciwko Covid-19 dla pracowników służby zdrowia zostają wstrzymane do odwołania z powodu braku dostaw szczepionki z ARM (informacja od Ministerstwa Zdrowia). Osoby, które nie otrzymały informacji telefonicznej prosimy o kontakt z koordynatorem szczepień pod nr 500 096 372.


 

IMW na liście szpitali węzłowych

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował na stronie internetowej www.nfz.gov.pl informację na temat listy szpitali „węzłowych”, w których będzie szczepiony personel przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Na zgłoszenia podmiotów medycznych czekamy do dnia 28 grudnia 2020 r.

W związku z wyznaczeniem IMW w Lublinie jako szpitala „węzłowego”, tzn. podmiotu, w którym będą wykonywane szczepienia personelu oraz szczepienia personelu innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Podmioty zainteresowane zaszczepieniem w IMW w Lublinie swoich pracowników proszone są o przesłanie zgłoszeń podmiotów TYLKO I WYŁĄCZNIE na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę i adres podmiotu, REGON, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) oraz numery PESEL zgłaszanych pracowników a także skan zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z załączonym wzorem).

Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać u koordynatora szczepień SARS-CoV-2 Pani mgr Amelii Grzegorczyk - 500 096 372
w godzinach 7.30-15.00

Formularz szczepienia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula informacyjna

banner ramkowy szczepimysie